Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 20:20:45

Вогнеборці ліквідували пожежу на території ТОВ "Фабрика" "Аврора"

04.01.2016   15:20Агенцiя

4 січня об 11:45 у м. Чернігів до оперативно-координаційного центру обласного Управління ДСНС надійшло повідомлення про загоряння покрівлі одного з приміщень на території ТОВ "Фабрика" "Аврора", що по вул. Любецькій.

До місця пригоди за підвищеним номером виклику прибуло 3 відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста. Рятувальники у складі 3 пожежних автоцистерн та 16 чоловік особового складу за допомогою висувних драбин потрапили на дах приміщення та оперативними діями о 12:04 пожежу локалізували, а о 12:27 остаточно ліквідували.

Ймовірною причиною виникнення загоряння послужила відсутність безпечної протипожежної відстані між трубою опалювального котла та дерев'яними конструкціями покрівлі.

В результаті пожежі вогнем пошкоджено дах приміщення на площі 2 кв.м. Збитки встановлюються.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини