Несправність пічного опалення призвела до загибелі матері та її сина
3 січня о 19:15 у с. Старий Білоус Чернігівського району по вул. Шевченка сталася пожежа приватного житлового будинку. Вогнем знищено підлогу на площі 2 кв.м.
Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися. Внаслідок дії небезпечних продуктів горіння загинули 55-річна жінка інвалід І групи та її 35-річний ніде не працюючий син.
Причиною трагедії послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації нагрівальних печей та димарів. Як з'ясувалося в ході розслідування, піч мала тріщини, в результаті чого жарини спричинили займання килиму та інших домашніх речей.
Родина під час пожежі відпочивала у сусідній кімнаті і не відчула небезпеку, адже, за словами сільського голови, матір і син вживали спиртні напої.
Останні новини Чернігівщини
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.
На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41
До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.
У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36
Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.