Коштовний БМВ зупинили на кордоні
В міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Сеньківка» по смузі руху «Зелений коридор» на в’їзд в Україну прибув автомобіль «БМВ Х6», що мав російську реєстрацію.
Пункт пропуску "Сеньківка"
Під час здійснення поглибленого огляду транспортного засобу виявлено, що номер кузова транспортного засобу частково нанесений кустарним методом.
А далі більше, в ході поглибленого вивчення свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу встановлено, що підроблено і його.
По факту протиправного діяння внесено повідомлення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 290 Кримінального Кодексу України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу».
Автомобіль разом з водієм, 29-річним громадянином Білорусі, передані співробітникам Городнянського відділення НП Менського відділу НП України.
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.