Прокурор області Віктор Носенко провів виїзний прийом громадян у м. Городня
Сьогодні, 24 грудня, прокурор області Віктор Носенко провів виїзний прийом громадян у м. Городня.
На особистому прийомі до прокурора області звернулися громадяни з питань досудового розслідування у кримінальних провадженнях, порушення вимог законодавства про охорону праці тощо.
Прокурор області вислухав усіх громадян, роз’яснив вимоги чинного законодавства.
Керівництво прокуратури області особливу увагу приділяє особистому прийому громадян за місцем їх проживання.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51
Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.