Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 01:18:12

Підписано Меморандум щодо створення системи електронного урядування та електронної демократії у м. Чернігові

24.12.2015   11:15

23 грудня між Чернігівською міською радою та громадською організацією "Технології проти корупції" підписано Меморандум про співпрацю. Меморандум передбачає створення системи електронного урядування та електронної демократії у м. Чернігові.

Запровадження системи електронного урядування та електронної демократії має на меті створення умов для досягнення європейських стандартів якості послуг, відкритості та прозорості діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в рамках проекту "Електронний Чернігів".

Створення сервісів електронного урядування та електронної демократії передбачає "взаємодію з громадянами та суб'єктами господарювання шляхом надання доступу до інформаційних ресурсів, можливість отримання електронних адміністративних сервісів та послуг, звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інших державних установ, державних і комунальних підприємств, їх участь в формуванні і реалізації регіональної політики, вирішення питань місцевого значення, посилення прозорості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування з використанням мережі Інтернет", - йдеться у документі.

Документ підписали Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко і голова громадської організації "Технології проти корупції" Дмитро Дубілет. Меморандум набуває чинності з моменту його підписання та відповідає чинному законодавству України.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ