Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 листопада, 23:21:52

Не поділили 40 гривень: один заплатив життям, інший – свободою

26.03.2012   13:14

Днями до чергової частини Прилуцького міськвідділу УМВС телефоном надійшло повідомлення про те, що в одному з будинків у Прилуках виявлено труп господаря помешкання. На місце події одразу ж виїхали: слідчо-оперативна група, керівництво міськвідділу, працівники оперативних підрозділів, Прилуцький міжрайонний прокурор.

При ретельному огляді тіла 50-річного загиблого з’ясувалося, що його смерть настала через масивну крововтрату від множинних колото-різаних ран в області шиї та грудної клітини. Всього експерт нарахував 16 ушкоджень від ударів ножем.

В ході розкриття цього злочину, оперативниками міськвідділу було встановлено, що останнім часом у будинку разом з господарем проживав 57-річний місцевий безхатько, ніде не працюючий, раніше судимий за ст.122 КК України “умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження”. Три роки тому Степан (ім’я змінене) залишився без даху над головою. З тих пір і жив у Олега (ім’я також змінене). Разом вони заробляли на життя, разом і витрачали зароблені гроші.

На момент приїзду правоохоронців Степана в будинку не виявилося. Тому працівники міліції і вирішили розшукати його, щоб опитати. Було проведено подвірний обхід, відпрацьовано “підобліковий елемент”. І через кілька годин пошуків оперативники знайшли чоловіка в одному з будинків міста, де йому дав прихисток такий же, як він, любитель оковитої.

В ході спілкування з правоохоронцями, чоловік розповів, що напередодні вони з Олегом заробили трохи грошей, а ввечері сіли цю подію відзначити. Осушивши “півлітру”, чоловіки засперечалися що робити з рештою грошей. За словами Степана, він пропонував залишити решту грошей на харчування, а товариш наполягав на “продовженні бенкету”. Суперечка дуже швидко переросла в бійку, в ході якої Степан схопив кухонного ножа, що лежав на столі, і заходився завдавати ним ударів по тулубу свого опонента, а коли той упав – полоснув його ще й пару разів по горлу і пішов геть. Повернувшись уранці і побачивши, що його товариш лежить без ознак життя, забрав ніж і пішов до іншого свого знайомого, щоб пересидіти “лихі часи”. Та перехитрити правоохоронців йому не вдалося…

Наразі зловмисника затримано. Відносно нього порушено кримінальну справу за ознаками злочину згідно ст.115 ч.1 Кримінального кодексу України “навмисне вбивство”, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років. Слідство триває.

Останні новини Чернігівщини

Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37

Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.

На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46

Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.

Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14

Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.

Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42

Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.

Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09

Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини