Майстер спорту міжнародного класу по біатлону: "Сплата податків - це перш за все справа честі"
З 1 січня розпочалася кампанія "Декларування - 2012". Кожному громадянину, що звертається до податкової інспекції, створено належні умови для подання декларації та надаються кваліфіковані консультації.
На сьогодні одним з головних завдань податкової служби є налагодження співпраці з платниками податків таким чином, щоб для громадян деклараційна кампанія була зручною, а для податківців - результативною.
У період проведення кампанії декларування стало доброю традицією зустрічати відомих громадян міста, а це і діячі культури, художники, спортсмени та інші.
Днями гостем ДПІ у м. Чернігові був В'ячеслав Деркач. Майстер спорту міжнародного класу з біатлону. Призер чемпіонату Європи, етапів Кубку світу, Всесвітньої універсіади, учасник зимових Олімпійських ігор у Ванкувері. Вихованець Заслуженого тренера України Зоца Миколи Миколайовича.
Він вже не перший рік зустрічається з податківцями міста. Він впевнений, що сумлінність кожного громадянина, зокрема, у сплаті податків, допоможе нам піднести Україну не тільки до нових духовних висот, а й до економічного зростання. Він відмітив професіоналізм колективу та побажав податківцям для зростання позитивного іміджу податкової служби і надалі продовжувати тісне спілкування з діячами культури, спорту та відомими людьми держави.
Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові ДПС
Останні новини Чернігівщини
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression