Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 13:16:55

Поліція викрила у крадіжці коштовностей двох підлітків

15.12.2015   13:52

Поліцейські сектору превентивної діяльності Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області затримали двох підлітків, які викрали коштовності з квартири їх знайомої.

Як розповів начальник Чернігівського відділу поліції підполковник поліції Антон Шевцов, до чергової частини надійшло повідомлення від жительки обласного центру, що з її квартири зникли золоті прикраси.

На місце події негайно прибули поліцейські сектору превентивної діяльності Чернігівського відділу поліції, заявниця повідомила правоохоронцям, що коштовності зникли після приходу до її 13-річної доньки друзів.

Оперативники одразу ж взялися за встановлення всіх обставин крадіжки. Як в подальшому з'ясувалося, донька потерпілої запросила до себе друзів. Спочатку прийшли двоє хлопців 14-та та 16 років, а потім і дівчата. Коли ж увечері компанія підлітків покинула квартиру, мати дівчини виявила крадіжку.

Правоохоронці почали перевіряти всіх учасників цієї події. Отримавши беззаперечні докази причетності до крадіжки двох хлопців, поліцейські в подальшому отримали і їх свідчення. Підлітки зізналися, що це вони викрали прикраси, доки їх подруга варила на кухні каву.

Потім підлітки зателефонували своєму старшому знайомому та запропонували йому здати в ломбард коштовності. Той одразу погодився і заклав цінності у найближчий ломбард майже за 2 тисячі гривень. Отримані гроші розділили. Зловмисники зізналися у скоєному, частина грошей у них вилучена. Поліцейські вживають заходи для вилучення викрадених прикрас.

Антон Шевцов повідомив, що інформація за даним фактом внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) - виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини