Прокуратура області захистила права ув’язненого
Прокуратурою області в Чернігівському слідчому ізоляторі перевірено стан додержання законодавства в частині забезпечення засуджених належними побутовими умовами.
Відомчими будівельними нормами передбачені вимоги до температурного режиму приміщень установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, згідно з якими температура приміщення камер, де утримуються засуджені, не повинна становити нижче 18 градусів за Цельсієм.
Водночас установлено, що ув’язненого за зберігання заборонених предметів поміщено до карцеру строком на 5 діб, температура в якому була нижчою за встановлені норми.
Відповідно до ст. 3 Європейської конвенції з прав людини нікого не може бути піддано катуванню або нелюдському чи такому, що принижує гідність, поводженню або покаранню.
З метою поновлення прав засудженого на належні побутові умови прокуратурою області начальнику Чернігівського СІЗО внесено документ реагування з вимогою негайного звільнення ув’язненого з карцеру та притягнення осіб, з вини яких допущено порушення, до дисциплінарної відповідальності.
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.