Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 березня, 22:36:26

Мешканців Чернігівщини запитають, чи довіряють вони суддям

15.12.2015   09:05Агенцiя

Протягом грудня 2015 року у всіх судах Чернігівської області проводиться опитування відвідувачів щодо їх задоволення роботою судів.

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини розпочав реалізацію проекту «Громадське дослідження рівня задоволеності громадян якістю функціонування судів Чернігівської області та Київського апеляційного адміністративного суду з використанням методології карток громадянського звітування» за підтримки програми USAID «Справедливе правосуддя».

Для  вивчення рівня довіри громадськості до судів у всіх 26-ти судах загальної, господарської та адміністративної юрисдикції Чернігівської області (окрім Апеляційного суду Чернігівської області, в якому подібне дослідження вже проводилося в 2014 році), а також в Київському апеляційному адміністративному суді, волонтери пропонують відвідувачам суду заповнити анонімну анкету із декількома блоками запитань.

Протягом 18-19 листопада 2015 року представники команд інтерв’юерів з Чернігівської області та м.Києва, пройшли відповідне навчання та ознайомилися з кращими практиками взаємодії судів і громадськості в Україні, практичними аспектами моніторингу якості надання судових послуг громадянам за методологією карток громадянського звітування, основними вимірами щодо оцінки якості роботи суду, вдосконалили навички планування роботи та проведення опитування користувачів судових послуг.

В ході реалізації проекту буде зібрана та проаналізована інформація за такими параметрами як доступність суду, зручність та комфортність перебування в суді, повнота та ясність інформації, прийнятність витрат, пов’язаних зі зверненням до суду, доступність правової допомоги у разі необхідності, дотримання термінів судового розгляду, сприйняття роботи працівників апарату суду, сприйняття роботи судді.

Активна фаза опитування відвідувачів судів проводитиметься протягом листопада-грудня 2015 року. В рамках дослідження буде опитано щонайменше 2100 респондентів. Очікується, що проведення подібного вивчення думки громадян, які є відвідувачами судів та користувачами судових послуг, сприятиме встановленню належної комунікації та взаємодії між судами та громадськістю, а також вдосконаленню роботи судів в цілому.

Результати дослідження будуть презентовані на початку 2016 року.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини