Чернігівському обласному кардіологічному диспансеру - 30 років
В урочистостях взяли участь перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич, начальник управління охорони здоров'я ОДА Петро Гармаш та інші гості свята, повідомляє Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської облради.
Звертаючись до учасників урочистого зібрання, Валентин Мельничук акцентував увагу, на тому, що колектив закладу - це висококваліфіковані, компетентні фахівці, які завжди готові прийти людям на допомогу.
За словами керівника, обласний кардіологічний диспансер був і надалі залишатиметься головним медичним центром краю з профілактики і лікування серцево-судинних захворювань, де будуть оздоровлені і врятовані тисячі життів.
Валентин Мельничук побажав працівникам диспансеру міцного здоров'я, щастя, добра, благополуччя та якомога менше пацієнтів. Також з нагоди ювілею він вручив почесні грамоти і відзнаки головному лікарю комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний кардіологічний диспансер» Ігорю Батозі та лікарю-кардіологу палат інтенсивної терапії ІІ кардіологічного відділення Ліні Малашенко.
Окремим з працівників обласного лікувально-профілактичного закладу також були вручені подяки і відзнаки обласної державної адміністрації, управління охорони здоров'я ОДА та профспілки працівників охорони здоров'я.
Останні новини Чернігівщини
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.