Поліція вилучила у селянина саморобну рушницю
Непрацюючий раніше засуджений житель одного з сіл Прилуччини власноруч виготовив дульнозарядний двоствольний пристрій для стрільби. Поліції чоловік пояснив, щоб зброя призначалася для самооборони.
Старший інспектор поліції Прилуцького відділу поліції отримав оперативну інформацію, що житель одного з сіл Прилуцького району ходить по селу зі зброєю невстановленого зразку.
Поліцейський негайно направився за вказаною адресою і розпочав пошуки порушника. Односельці підтвердили, що чоловік ходить селом з предметом, схожим на двоствольну рушницю, і підказали де того можна знайти.
В ході поверхневого огляду поліцейський виявив у зловмисника саморобний двоствольний дульнозарядний пристрій для стрільби (самостріл). Старший інспектор поліції зателефонував до чергової частини та повідомив про виявлення зброї.
На місце пригоди прибула слідчо-оперативна группа Прилуцького відділу поліції. В ході перевірки було встановлено, що правопорушником є 58-річний місцевий житель, який на даний час не працює та раніше мав проблеми із законом. Зі його слів, дану зброю він виготовив власноруч для самооборони.
Саморобний пристрій вилучено та направлено на експертизу. Чоловіку загрожує кримінальна відповідальність за статтею 263 (незаконне поводження зі зброєю), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.