Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 березня, 11:29:36

Чернігів - найдешевше місто для покупки житла

11.12.2015   11:15Агенцiя

Фахівці оприлюдинили інформацію, які міста є найдорожчими містами для покупки житла станом на кінець 2015 року.

Так, таким місто залишається Київ з середнім показником $1283/м². Львів – на другому місці із середньою ціною в $1048/м², Одеса – на третьому, $1009/м². Такі дані оприлюднив президент Асоціації фахівців з нерухомості України Сергій Злидень.

Найдешевшими містами серед обласних центрів є Івано-Франківськ (середня ціна продажу складає $553/м²), Херсон ($590/м²), Кіровоград ($569/м²), Черкаси – ($601/м²), Чернігів ($586/м²).

За даними експертів, вартість продажу квартир на «первинці» знизилася у всіх великих містах України. Окрім Києва, найбільше зниження вартості квартир продемонстрували Черкаси – 9,9%, Чернігів – на 7,6%, а також міста, наближені до зони проведення антитерористичної операції на сході України : Дніпропетровськ і Харків, де зниження склало 9,1% і 6,1%.

Середня вартість житла на первинному ринку нерухомості Києва за період з листопада 2014 року по листопад 2015 року в доларовому еквіваленті знизилася на 20,2% і станом на початок грудня поточного року склала $1283/ м².

http://news.finance.ua/ua/news/-/364837/stalo-vidomo-na-skilky-za-rik-po-ukrayini-podeshevshaly-kvartyry-v-dolarah

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини