Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 жовтня, 01:56:56

У Чернігівській обласній науковій медичній бібліотеці функціонує виставка "Медичне право України"

11.12.2015   08:11Агенцiя

В Україні щороку на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини проводиться Всеукраїнський тиждень права, який має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, а також створення сильної демократичної та правової держави. Цього року він проводиться з 7 по 12 грудня.

В рамках тижня у Чернігівській обласній науковій медичній бібліотеці розгорнута виставка «Медичне право України».

Тут представлені документи, які регулюють права лікаря та пацієнта, матеріали етапів розвитку права охорони здоров’я, витяги з основних міжнародно-правових актів у сфері охорони здоров’я, прийнятих міжнародними та європейськими організаціями (Організацією Об’єднаних Націй, Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Міжнародною організацією праці, Радою Європи,Європейським Союзом).

Зацікавлений читач знайде на виставці закони України, постанови Кабінету Міністрів, накази Міністерства охорони здоров’я України, що регулюють відносини у сфері надання медичної допомоги та охорони здоров’я громадян, зокрема, щодо проведення профілактичних щеплень, медичного та наркологічного огляду, надання психіатричної допомоги, безоплатного забезпечення ліками та виробами медичного призначення, атестації медичних працівників та інші матеріали.

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини