Проекти з реконструкції, що фінансуються з держбюджету, у стадії завершення
У Новгород-Сіверському уже стовідсотково здійснено реконструкцію дорожнього полотна на вулицях Червоноармійська, Леніна та Карла Маркса. На це було витрачено понад 800 тисяч гривень з державного бюджету.

На результати роботи подивися і перший заступник голови обласної адміністрації Леонід Сахневич та заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Ситник.
Також під час робочої поїздки, яка пройшла 8 грудня, керівники оглянули інші об’єкти, що потребують ремонту.
Головна увага була прикута до зсувів ґрунту, які несуть загрозу життю та майну людей.
— Два місяці тому міський голова Новгород-Сіверського запросив мене оглянути місця зсувів ґрунту. Тоді було вирішено направити кошти з Природоохоронного фонду на проведення протизсувних заходи на вулиці Весняній,— зазначив Леонід Сахневич. — У наступному році цих коштів ми не матимемо, втім проблема є і її треба вирішувати. Сьогодні я оглянув ще чотири точки зсувів, які можливо, будуть укріплюватися уже за рахунок фінансування з фонду регіонального розвитку.
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.