Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 13:06:29

Апеляційний суд виніс більш жорсткий вирок двом офіцерам міліції, які отримала хабара

09.12.2015   16:03Агенцiя

Апеляційний суд Чернігівської області змінив вирок Деснянського районного суд м. Чернігова, винесений двом працівникам лінійного відділення міліції, які, зловживаючи впливом, отримали неправомірну вигоду.

Співробітники СБУ затримали міліціонерів у грудні минулого року після одержання ними - 15 тисяч гривень.

Начальник лінійного пункту міліції та старший уповноважений лінійного відділення вимагали 1 тисячу доларів США від працівника локомотивного депо, обіцяючи уникнення відповідальності за вчинене ним кримінальне правопорушення – крадіжку паливно-мастильних матеріалів.

Відповідно до вироку апеляційного суду фігуранти кримінального провадження визнані винними за ст. 190 (шахрайство) та ч.2 ст.369-2 (одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення) Кримінального кодексу України.

Їм призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з встановленням іспитового терміну, а також позбавлено спеціальних звань.

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини