Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 09:54:12

Прихований вибухонебезпечний вантаж зупили чернігівські митники на кордоні

23.03.2012   12:12

Порушення виявлено у пункті пропуску “Нові Яриловичі”. Автомобіль “AUDI 80” під керуванням громадянина Республіки Білорусь заїхав до смуги “зеленого коридору” у напрямку виїзду з України. На підставі аналізу ризиків автомобіль перемістили до смуги “червоного коридору”.


Водію та двом пасажирам запропонували заповнити митні декларації. Громадяни заявили про відсутність у них речей, що заборонені чи мають обмеження до переміщення через митний кордон України.

Небезпечний вантаж виявили співробітники Чернігівської митниці та прикордонники під час проведення поглибленого огляду транспортного засобу. У багажному відділенні під обшивкою знаходились приховані від митного контролю 3 металеві банки з речовиною схожою на порох та 2 пластикових пакунки з капсулями, у кількості 2550 штук.

Власником цих предметів визнав себе один з пасажирів. Пояснив, що це подарунок родича з Києва, який він сподівався потайки перемістити через кордон. Згідно висновку спеціаліста НДЕКЦ УМВС України в Чернігівській області у двох металевих ємностях з написом “порох Сокол” знаходиться вибухова речовина метальної дії – нітроцелюлозний бездимний порох, а в металевій ємності з написом “порох “Сільвер”” міститься вибухова речовина метальної дії – двохосновний нітрогліцериновий бездимний порох. Капсулі є капсулями типу “центробой” та “жевело” фабричного виробництва для мисливських набоїв і до боєприпасів не відносяться.

21 березня 2012 року Чернігівською митницею у відношенні громадянина Республіки Білорусь 1987 року народження порушено кримінальну справу за фактом замаху на вчинення контрабанди вибухових речовин – пороху, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 201 КК України.

Останні новини Чернігівщини

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті 09:37

11 червня бібліотеки Чернігова отримали нові видання Українського інституту національної пам’яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:06

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 червня травня по 8:00 15 червня 2021 року.

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина 08:50

14 червня відбулася щотижнева оперативна нарада.

Відбулося перше засідання Консультативної ради у справах ветеранів. ВІДЕО

Відбулося перше засідання Консультативної ради у справах ветеранів. ВІДЕО 08:40

Цей консультативно-дорадчий орган утворений на початку червня цього року. Його мета — забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників України та учасників бойових дій на території інших держав, а також осіб, незаконно утримуваних на тимчасово окупованій території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини