Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 13:56:45

Громадські організації Чернігова отримали реабілітаційне обладнання для інвалідів від канадських волонтерів

23.03.2012   07:39

22 березня у Міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась зустріч представника Фундації “Україна-діаспора” у Чернігівській області Станіслава Пономаревського з керівниками благодійних організацій Чернігівщини, які опікуються проблемами інвалідів.

З метою соціальної реабілітації дітей-інвалідів та самореалізації людей з особливими потребами представники організації “Суспільна служба українців в Канаді” традиційно до Різдвяних та Великодніх свят привозять інвалідні візки, ходунки та інше реабілітаційне обладнання.

Допомогу від фундації отримали Чернігівська обласна організація інвалідів “Єдність” та міські громадські організації “Шанс” і “Життя триває”. Представники громадських організацій передали С. Пономаревському листи вдячності за гуманність і милосердя канадських волонтерів від людей, які отримали необхідну допомогу.

Організатори заходу відзначили вагому підтримку канадських волонтерів у сприянні соціальному залученню людей з обмеженими можливостями, що відповідає активізації соціальної політики держави на сучасному етапі.

Понад 5 років волонтери “Суспільної служби українців у Канаді”, заснованої у м. Вінніпег (Канада), відвідують Чернігівщину з благодійною місією – допомогти людям з особливими потребами. Суспільна служба українців в Канаді співпрацює з 30-ти країнами світу, надаючи допомогу українцям, які мешкають у цих країнах. Адже, на думку керівників організації, “Україна є там, де живуть українці”.
 

Останні новини Чернігівщини

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них