Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 23:55:10

Поліція затримала чоловіка, який завдав дружині ножових поранень

03.12.2015   14:55

Під час сумісного розпиття алкоголю між подружжям виникла сварка, яка закінчилася різаниною. Чоловік затриманий поліцією, дружина перебуває в реанімаційному відділенні лікарні.

До чергової частини Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області надійшло повідомлення про госпіталізацію в реанімаційне відділення райлікарні місцевої жительки. Потерпіла мала різану рану передньої черевної стінки з випадінням внутрішніх органів.

На місце події для з'ясування обставин виїхала слідчо-оперативна група відділу поліції. Правоохоронці встановили, що тілесні ушкодження жінці завдав чоловік після спільного розпиття спиртних напоїв та раптово виниклої сварки на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин.

Зрозумівши, що накоїв лиха, чоловік з місця скоєння злочину втік. Але оперативники карного розшуку Новгород-Сіверського відділу поліції швидко вирахували його місце знаходження  та затримали.

Чоловік у скоєному зізнався, дав правдиві свідчення і зараз затриманий згідно статті 208 Кримінального процесуального кодексу України до ізолятора тимчасового тримання.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (замах на вбивство) - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини