Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 березня, 08:10:31

Прикордонники виявили вироби з граніту, які намагались незаконно перемістити до Росії

03.12.2015   14:44

Учора в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Сеньківка» прикордонники Чернігівського загону спільно з представниками митниці у водія вантажівки «Даф», який слідував на виїзд до Росії, під час перевірочних заходів виявили невідповідність в товарно-супровідних документах заявленого вантажу.

Пункт пропуску

Пункт пропуску "Сеньківка"

Під час проведеного спільного огляду із залученням експерта-гемолога встановлено, що з 516 деталей тільки 413 відповідають дійсно виробам з габро,  103 деталі, що не заявлені в митній декларації виготовлені з граніту.

Державним гемологічним центром України зроблений експертний висновок на підставі якого Чернігівською митницею ДФС України було вилучено товар. Вартість даного вантажу склав майже 58 тисяч  гривень.

За тиждень до цього прикордонниками було не пропущено подібний вантаж на суму більше 130 тисяч гривень.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини