Поліція затримала чоловіка, який з'ясовував стосунки із знайомим за допомогою ножа
Поліцейські сектору превентивної діяльності Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області затримали 19-річного юнака, який завдав ножового поранення неповнолітньому.
Як розповів начальник Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області підполковник поліції Антон Шевцов, до чергової частини надійшло повідомлення з міської лікарні, що до приймального відділення від одного з розважальних закладів міста був доставлений 16-річний хлопець, який з ножовим пораненням грудної клітини був поміщений до реанімації.
За орієнтуванням чергової частини на місце події негайно виїхали поліцейські. В ході подальшої перевірки правоохоронці з'ясували, що цього вечора в розважальному закладі відпочивали компанії підлітків. Між двома хлопцями з різних компанії виникла суперечка, яка продовжилася в образах навіть через соціальні мережі. Це стало приводом в подальшому для з'ясування відносин, які переросли у бійку. Під час бійки один з хлопців дістав ножа та встромив його у груди підлітка. Після цього винуватці інциденту розбіглися, а до пораненого товариші викликали «швидку».
За кілька годин оперативники сектору превентивної діяльності Чернігівського відділу поліції встановили особу 19-річного кривдника. Його затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Антон Шевцов повідомив, що інформація за даним фактом внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження) - карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.