Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 жовтня, 11:55:53

З турботою про інвалідів праці

03.12.2015   09:09Агенцiя

Міжнародний день інвалідів, який щорічно відзначається у всьому світі 3 грудня – це ще одне нагадування людству про його обов'язки щодо однієї з найбільш незахищених категорій населення.

На долю людей з обмеженими фізичними можливостями випали нелегкі випробування і наш обов’язок – забезпечити їм належний соціальний захист, допомогти інтегруватись в сучасне суспільство, самореалізуватись і духовно зростати.

Майже 3 тисячі 700 громадян в нашій області, які отримали травми або професійні захворювання знаходяться під опікою Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

За рахунок коштів Фонду проводяться щомісячні страхові виплати, лікування, протезування, оплата доглядів тощо.

Тільки в цьому році відділеннями Фонду здійснено страхових виплат на суму майже 44,5 мільйонів гривень. Інваліди, які мають потребу у санаторно-курортному лікуванні отримали путівки.

Значно полегшили умови життя 112 інвалідів від трудового каліцтва завдяки легковим автомобілям, які для них придбані Фондом.

Третій рік поспіль виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України з метою залучення інвалідів активного життя, реабілітації засобами фізичної культури і спорту проводиться Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу», в якій потерпілі на виробництві, що мешкають в області приймають активну участь. При цьому на обласних змаганнях та Всеукраїнській спартакіаді показують високі спортивні результати. В цьому році, збірна команда області зайняла шосте місце.

Приємно, що між працівниками Фонду та потерпілими на виробництві за період діяльності, а це вже понад 15 років, склалися теплі, приязні стосунки, що свідчить про належний підбір працівників для роботи з людьми.

Співпраця з громадською організацією інвалідів від трудового каліцтва та професійних захворювань, яку очолює Аркадій Голобурда, члени правління якої мають тісний зв'язок з усіма інвалідами від трудового каліцтва, дуже сприяє роботі працівників Фонду.
Звертаємось зі словами глибокої поваги та шани усім тим, хто виявляє виняткову силу волі і мужність, непохитну віру в життя, долаючи нелегкі випробування долі.

Від щирого серця бажаємо всім нашим співвітчизникам - інвалідам доброго здоров’я, щастя, активного довголіття, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, мудрості і витримки у всіх життєвих ситуаціях.

Фонд і надалі буде робити все, щоб люди, які втратили здоров’я, виконуючи свій професійний обов’язок, якомога повніше відчували державну турботу й поліпшення свого добробуту.

Останні новини Чернігівщини

З 1 листопада 2021 року на Чернігівщині діє заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах 10:16

З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання, відповідно до наказу Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Чернігівській області від 18.10.2021 № 134-од, з 1 листопада 2021 року до початку весняно - літньої заборони, забороняється будь-який вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах в осінньо-зимовий період 2021 – 2022 років.

Чернігівські сапери ДСНС знищили ручну гранату Міллса

Чернігівські сапери ДСНС знищили ручну гранату Міллса 10:08

25 жовтня о 10:57 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про те, що на території автокооперативу "Авіатор" по вул. Брюховця, 22 в м. Ніжині виявлено металевий предмет, схожий на вибухонебезпечний. На нього натрапили місцеві мешканці під час проведення земляних робіт біля власних гаражів.

 Прокуратура відреагувала на самовільне зайняття земельних ділянок прибережної захисної смуги

Прокуратура відреагувала на самовільне зайняття земельних ділянок прибережної захисної смуги 10:04

Чернігівською окружною прокуратурою в інтересах держави в особі Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району внесено позовну заяву до Чернігівського районного суду до приватних осіб про знесення самочинного будівництва та звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок.

 На автодорозі Р-56 Чернігів - Славутич буде капітально відремонтовано три мости

На автодорозі Р-56 Чернігів - Славутич буде капітально відремонтовано три мости 09:57

Продовжуються підготовчі роботи до капітального ремонту штучних споруд на автодорозі Р-56 Чернігів - Пакуль - Славутич - КПП "Чорнобиль". Оновити планується три мости: два на ділянці за с. Михайло-Коцюбинське та один поблизу с. Пакуль. На всіх трьох мостах завершені роботи по спорудженню тимчасових об'їзних доріг. Стару переправу поблизу села Пакуль вже почали демонтувати.

Податкові ризики: як не потрапити до перевірки

Податкові ризики: як не потрапити до перевірки 09:50

Заступниця начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Ольга Корнієвська проінформувала щодо результатів роботи податкового аудиту на Чернігівщині та пояснила, на що звернути увагу платникам, щоб уникнути податкових ризиків у діяльності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини