Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 червня, 00:59:16

В Чернігові розпочався останній етап відбору кандидатів на службу в нову патрульну поліцію

27.11.2015   15:02Агенцiя

Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області полковник поліції Едуард Альохін, з 27 листопада розпочався останній етап відбору в нову патрульну поліцію Чернігова. Він проходить на території тренінгового центру ГУНП в області.

У відборі беруть участь представники рекрутингової компанії, яка безпосередньо займається набором і представники громадськості Чернігівської області.

На сьогоднішній день до останнього етапу відбору - співбесіди допущені більше тисячі чоловік з Чернігівщини та інших областей держави. З них для навчання будуть відібрані 200 претендентів.

Едуард Альохін підкреслив: «Відбір іде без серйозних зауважень, кандидати проходять співбесіду. Хотілося б відзначити, що серед кандидатів допущена до співбесіди достатня кількість працівників міліції, вона пропорційна тій кількості, що була на початку відбору.

Я не бачу різниці між цивільними кандидатами і працівниками міліції, якщо вони гідні проходити цю службу, якщо їх робочі і морально-ділові якості дозволяють їм це робити. Головне – хто ця людина і чи зможе вона нести службу у новостворених підрозділах».

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини