Поліція затримала чоловіка, який намагався спалити свою родину
В Березному Менського району п'яний господар облив з каністри бензином свою співмешканку і підпалив. Крім жінки, через пожежу отримали важкі опіки й малолітні діти 2013 і 2015 року народження.

До чергової частини Менського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в селищі Березному. В результаті пожежі постраждали господиня і двоє малолітніх дітей.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група на чолі з керівництвом. Оперативники опитали свідків події, поспілкувалися з сусідами та потерпілими. В ході розслідування поліцейські встановили, що п'яний господар з метою вбивства своєї співмешканки зайшов у будинок з каністрою бензину, облив її пальним та підпалив.
В цей час у будинку перебували спільні діти співмешканців - донька 2015 року народження та син 2013 року народження. Внаслідок пожежі господарка помешкання отримала опіки ІІ-ІІІ ступенів та була доставлена до Менської центральної районної лікарні, а її малолітні діти 2013 та 2015 років народження госпіталізовані до реанімаційного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні.
На даний час хлопчик з тяжкими опіками шкіри, опіками верхніх дихальних шляхів та отруєнням чадним газом знаходиться у вкрай важкому стані, стан 4-місячної дівчинки з отруєнням чадним газом стабільний.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за пунктами 1, 4, 5 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) - карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.
Підозрюваний затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщений до ізолятора тимчасового тримання.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.