Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 12:16:35

Прокуратурою забезпечено передачу в комунальну власність земельних ділянок вартістю понад 1 млн. грн.

25.11.2015   08:00

Вжитими заходами представницького характеру прокуратурою Куликівського району у власність територіальної громади передано майже 95 га земель сільськогосподарського призначення вартістю понад 1 млн грн, визнаних відумерлою спадщиною.

Цивільним кодексом України визначено, що органи місцевого самоврядування у випадку відсутності спадкоємців зобов’язані звертатися до суду із заявами про визнання спадщини відумерлою та в подальшому оформляти право власності на об'єкти нерухомого майна за територіальною громадою.

Як установлено, протягом 2006-2014 років органи самоврядування Куликівського району не зверталися до суду для визнання спадщини відумерлою, внаслідок чого майно громадян, які проживали на території сільських рад та не мали спадкоємців, не переходило у власність громади.

З метою усунення виявлених порушень прокурором Куликівського району заявлено до суду 22 заяви про визнання спадщини відумерлою на земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею майже 95 га, вартість яких складає понад 1 млн грн.

Судовими рішеннями вимоги прокурора задоволено.

Останні новини Чернігівщини

Чергова ДТП - наслідок недотримання правил дорожнього руху

Чергова ДТП - наслідок недотримання правил дорожнього руху 11:04

Учора близько 18-ї години на проспекті Миру, місцева жителька 1994 року народження, керуючи транспортним засобом FIAT, при повороті з головної дороги на другорядну, не надала переваги у русі автомобілю CHERY, в результаті чого сталося зіткнення.

Прилуки: перше засідання конкурсної комісії

Прилуки: перше засідання конкурсної комісії 10:52

23 червня в сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора Прилуцької міської центральної бібліотеки ім. Л.Забашти.

Олександр Кодола провів особистий прийом громадян

Олександр Кодола провів особистий прийом громадян 10:48

23 червня відбувся особистий прийом у Ніжинського міського голови Олександра Кодоли.

Чернігів: міський голова  зустрівся з обдарованою молоддю та відмінниками навчання і вручив стипендії

Чернігів: міський голова зустрівся з обдарованою молоддю та відмінниками навчання і вручив стипендії 10:45

23 червня у приміщенні сесійної зали Чернігівської міської ради відбулася традиційна щорічна зустріч міського голови з обдарованою молоддю та відмінниками навчання закладів середньої освіти міста Чернігова.

Аграрії Придесення обговорили в облраді питання ринку землі

Аграрії Придесення обговорили в облраді питання ринку землі 10:40

У сесійній залі обласної ради агровиробники провели збори з нагоди запуску ринку землі. До заходу долучилися перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш та заступник голови обласної ради Дмитро Блауш.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини