Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 жовтня, 12:50:39

На засіданні регіонального штабу обговорені проблемні питання внутрішньо переміщених осіб

20.11.2015   14:38Агенцiя

19 листопада в Управлінні ДСНС України у Чернігівській області відбулося чергове засідання регіонального штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО в Чернігівську область.

Під час засідання перший  заступник голови регіонального штабу - заступник голови облдержадміністрації Сергій Биконя, директор Департаменту соцзахисту населення облдержадміністрації Олег Русін,  заступник начальника обласного Управління ДСНС України Олександр Нагуло, а також представники обласних організацій і відомств та волонтерських організацій обговорили проблемні питання внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема Олександр Нагуло зазначив: "В області проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування вимушених переселенців. Рятувальники спільно з волонтерами надають цим людям психологічну допомогу. Постійно уточнюється оперативна інформація про житловий фонд, де є можливість розселення внутрішньо переміщених осіб".

Олег Русін наголосив: "Станом на 18 листопада на Чернігівщину прибуло 12 501 особа з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Серед внутрішньо переміщених осіб 2037 чоловіків, 3237 жінок, 1960 дітей та 5267 інвалідів та людей похилого віку.  12 395 особам надані різні види допомоги, в тому числі: 564 чоловіка розселено, 368-ми  відновлено втрачені документи, 731 дитину влаштовано у школи та 249 - до дитячих садків, 5001 особа отримали пенсії, 1022 - матеріальну допомогу, 432 особам виплачено страхові виплати, 1183 працевлаштовано, 3654 - надано медичну допомогу, 289 - направлено на оздоровлення. Щомісячну адресну допомогу на проживання та оплату житлово-комунальних послуг призначено 8101 сім'ї, які складаються з 13 115 осіб. Загальна сума виплаченої грошової допомоги склала 35,1 мільйонів гривень".

 Підводячи підсумки засідання регіонального штабу, заступник голови облдержадміністрації Сергій Биконя визначив ряд завдань щодо покращення роботи з надання соціальної допомоги громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції в Чернігівську область

Останні новини Чернігівщини

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години 12:46

У Чернігові всі центри масової вакцинації проти COVID-19 з середи, 20 жовтня, і до кінця цього тижня в будні дні відкриватимуться раніше. Вони працюватимуть з 14.00 год. до 19.00 год.

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи 12:38

У Чернігові з 8.00 год. 21 жовтня по 20.00 год. 23 жовтня перекриватиметься рух автотранспорту на ділянці вул. Івана Мазепи від площі Перемоги до вул. Музичної. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 20 жовтня.

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей 11:26

Краєзнавчий музей щойно відкрили в селищі Срібне Прилуцького району. Це стало можливим завдяки ініціативі керівництва Срібнянської громади та залучення підприємців.

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права”

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права” 11:11

В Освітній Дім прав людини-Чернігів завітали курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби спеціальності «Правоохоронна діяльність».

Атрошенко попередив про можливе підвищення тарифів

Атрошенко попередив про можливе підвищення тарифів 11:02

19 жовтня, на щотижневій нараді з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради чернігівський міський голова Владислав Атрошенко у цифрах описав ситуацію, яка склалася в нашій державі з ціною на газ та озвучив можливі наслідки, до яких може призвести надмірно велика ціна на енергоносії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини