Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 жовтня, 13:04:44

Тервідділенням проведено попереднє дослідження цінової ситуації, яка склалась на регіональному ринку пасажирських перевезень

20.11.2015   08:27Агенцiя

Чернігівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України проводить дослідження ринків послуг з перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування.

З 6 червня 2015 року набрала чинності  постанова Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 №240 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)». З додатку до постанови вилучено норму про те, що обласні державні адміністрації регулюють (встановлюють) тарифи  на перевезення пасажирів автобусами, які працюють в звичайному режимі руху, в приміському та міському внутрішньообласному сполученні та багажу.

Отже, автомобільний перевізник повинен самостійно встановлювати та застосовувати економічно обґрунтований тариф на перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, виходячи з власних витрат.

Як показало дослідження, перевізники не завжди враховують зниження роздрібних цін на пальне, обсяги перевезень пасажирів, тобто відсутні об’єктивні причини для підвищення цін.

Враховуючи значну соціальну важливість встановлення економічно обґрунтованих цін на перевезення пасажирів, з метою усунення причин та умов, що сприяють вчиненню порушень законодавства про захист економічної конкуренції, адміністративна колегія територіального відділення рекомендувала перевізникам області привести тарифи на перевезення пасажирів у відповідність до їх економічно обґрунтованого рівня.

Рекомендації органів Антимонопольного комітету України, відповідно до вимог конкуренційного законодавства, підлягають обов’язковому розгляду особами, яким вони надані.

Ряд перевізників повідомив про зменшення розміру тарифу на перевезення пасажирів, зокрема:
- ПАТ «Сосницьке автотранспортне підприємство 17452»;
- ФОП Курганський В.П.;
- ФОП Іванець В.М.;
- ФОП Сливко В.А.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб 12:55

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 20 жовтня року в області щеплено першою та другою дозою 387 106 людей.

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години 12:46

У Чернігові всі центри масової вакцинації проти COVID-19 з середи, 20 жовтня, і до кінця цього тижня в будні дні відкриватимуться раніше. Вони працюватимуть з 14.00 год. до 19.00 год.

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи 12:38

У Чернігові з 8.00 год. 21 жовтня по 20.00 год. 23 жовтня перекриватиметься рух автотранспорту на ділянці вул. Івана Мазепи від площі Перемоги до вул. Музичної. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 20 жовтня.

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей 11:26

Краєзнавчий музей щойно відкрили в селищі Срібне Прилуцького району. Це стало можливим завдяки ініціативі керівництва Срібнянської громади та залучення підприємців.

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права”

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права” 11:11

В Освітній Дім прав людини-Чернігів завітали курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби спеціальності «Правоохоронна діяльність».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини