Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 14:50:38

Чернігівські спецпризначенці повернулися зі Сходу

20.11.2015   07:57Агенцiя

19 листопада бійці батальйону особливого призначення «Чернігів» повернулися додому після виконання бойових завдань в зоні АТО в Донецькій області.

Зустрічати поліцейських біля будівлі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області прийшли побратими, друзі та родичі.

Після шикування командир загону доповів керівництву про виконання всіх поставлених завдань та благополучне повернення на рідну землю.

Бійцям подякували за сумлінну службу та побажали добре відпочити і набратися сил для служби в новій українській поліції.

Після колективного фото на згадку на фоні Головного управління Національної поліції бійці вирушили здавати зброю та амуніцію і поспішили по домівках, адже вдома чекають дружини і батьки, які молилися за щасливе повернення своїх воїнів.

Останні новини Чернігівщини

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 13:44

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетна мешканка міста Ніжин. Зловмисницю затримали, їй загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Фіксація та документування збитків агросектору – у діалозі з підприємцями 13:13

Днями на черговій онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу» говорили про фіксацію та документування збитків в аграрному секторі, спричинених збройною агресією російської федерації. Про практичні аспекти та механізми подання заяв розповіли представниці міжнародної благодійної організації Project Expedite Justice (PEJ).

Чернігівщина отримає 487,2 млн грн від уряду для підготовки до наступної зими в межах Плану стійкості регіону 12:48

Під час візиту Прем’єр-міністерки Юлії Свириденко на Чернігівщину минулого тижня начальник ОВА В’ячеслав Чаус представив План стійкості області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини