Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 квітня, 00:23:32

Оперативна інформація щодо пожеж в природних екосистемах Чернігівської області

18.11.2015   12:07Агенцiя

Станом на 08 годину 18 листопада у 2 районах Чернігівської області здійснюється гасіння 2 осередків тління торфу на загальній площі близько 68,8 га.

Козелецький район:
с. Данівка – 68 га

Чернігівський район:
с. Малійки – станом на 16:20 17 листопада - пожежа ліквідована
 
Щорський район:
с. Сновське - 0,8 га
 
У цілодобовому режимі від ДСНС залучено 107 чол. та 29 одиниць техніки.

За минулу добу рятувальники ліквідували тління торфу на площі понад 6,12 га.
 
Щоб попередити виникнення загорань на торфовищах, рятувальники вкотре звертаються до населення з проханням неухильно дотримуватись правил пожежної безпеки та не спалювати суху рослинність. Пам’ятайте, звичайна необережність з вогнем може призвести до масштабних пожеж та значних збитків!

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини