Громадськість Чернігівщини виходить на безстрокову акцію протесту
Громадськість Чернігівщини виходить на безстрокову акцію протесту "Громадськість Чернігівщини проти свавілля та монополізму ПАТ "Чернігівобленерго".
У вівторок, 17.11.2015 року в приміщенні дискусійного клубу «Експертна думка» відбулася прес-конференція, на якій було анонсовано початок 24 листопада 2015 року безстрокової акції протесту проти свавілля та монополізму ПАТ «Чернігівобленерго» .
В прес-конференцію взяли участь представники: Спільного представницького органу сторони роботодавців Чернігівської області, Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, громадських організацій, профспілок Чернігівщини, ПАТ «Чернігівобленерго» та ЗМІ.
Перед початком заходу представники ПАТ «Чернігівобленерго» намагались перетворити прес-конференцію на дискусію.
Завдяки виваженій позиції організаторів учасникам заходу вдалось зменшити агресивність представників енергопостачальника (були присутні 20 чоловік) та поінформувати громаду Чернігівщини про випадки зловживань ПАТ «Чернігівобленерго».
Учасникам прес-конференції повідомлено про початок 24 листопада 2015 року безстрокової акції протесту проти свавілля енергетичного монополіста ПАТ «Чернігівобленерго» та висунуті вимоги:
1. Прийняти Закон України «Про примусову зміну власників підприємств-монополістів на вимогу територіальної громади».
2. Позбавити енергопостачальника монопольного становища щодо виконання проектної документації та виконання робіт з приєднання.
3. Скасувати плату за приєднання до електромереж.
4. ВР, КМУ, НКРЕКП розробити та впровадити законодавчу базу щодо зобов’язання енергопостачальника розвивати власні електричні мережі за рахунок власних прибутків та інвестиційних програм.
5. На законодавчому рівні скасувати: ліміти споживання та авансові платежі. Проводити оплату за фактично спожиту електроенергію.
6. Демонополізувати ринок електроенергії шляхом впровадження перерозподілу розподільчих мереж енергокомпаній між новими власниками через укладання договорів купівлі-продажу та видачу відповідних ліцензій.
Контактна особа:
Білоока Людмила 97-10-79, 097-26-00-310, siver2009@ukr.net
Останні новини Чернігівщини
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression