Вартість предметів правопорушень, що протягом 10 місяців вилучені Чернігівськими митниками, перевищила 34 млн. грн.
Протягом 10 місяців співробітниками Чернігівської митниці ДФС виявлено 497 порушень митних правил. Вартість вилучених у адмінсправах предметів становить понад 34 млн. грн.
У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість виявлених правопорушень збільшилась на 32, а вартість - на 28 млн. грн.
Серед вилучених предметів найбільшу частку за вартістю складають промислові товари, сировина й матеріали – 30,8 млн. грн., транспортні засоби - 3 млн. грн., а також продовольчі товари й сільгосппродукція - 53 тис. грн. та валютні цінності - 43 тис. грн.
За видами порушень переважають протоколи, що складені за фактами порушення громадянами порядку проходження спрощеного митного контролю («зелений коридор»), а також - за фактами недекларування товарів і транспортних засобів комерційного призначення.
Найчастіше порушення виявляють у пунктах пропуску «Нові Яриловичі» та «Горностаївка» на українсько-білоруському кордоні.
Останні новини Чернігівщини
16 квітня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1513 Російська агресія - Day 1513 Russian aggression
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression