У Бобровиці тривають заходи з ліквідації наслідків захворювання АЧС
Днями було підтверджено тринадцятий спалах африканської чуми свиней на Чернігівщині. Хворобу зафіксовано в місті Бобровиця.
Про перебіг заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації осередку захворювання АЧС говорили сьогодні на засіданні протиепізоотичної комісії.
У нараді взяв участь і перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.
Під час обговорення було зазначено, що населення хоч із розумінням ставиться до перевірок власних господарств, однак продовжує приховувати чи вивозити тварин.
З початку заходів обстежено 1278 дворів та вилучено 29 голів свиней.
На усіх під’їздах до міста було встановлено контрольно-пропускні пункти, перевіряють багаж і в громадському транспорті міжміського сполучення.
У свою чергу великі господарства застосовують додаткові методи безпеки.
Максимально обмежено і рух зерна по місту.
- На сьогодні 11 джерел спалаху АЧС уже оздоровлено. Втім, небезпека ще існує. Тож варто дотримуватися усіх необхідних правил. Адже саме людська необережність призводить до фатальних наслідків, — наголосив перший заступник голови ОДА.
Як зазначив Леонід Сахневич, наразі облдержадміністрація працює над питанням вчасної фінансової компенсація втрат населенню.
Останні новини Чернігівщини
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще п'ять чернігівців 09:35
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.