Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 16:29:45

Чернігівщина об’єднує зусилля у питаннях дотримання законодавства про працевлаштування інвалідів

16.11.2015   18:49Агенцiя

У Чернігівській області між Управлінням Держпраці в області та Чернігівським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів підписано Угоду про співробітництво та організацію взаємовідносин у сфері здійснення державного нагляду та контролю за дотриманням вимог чинного законодавства щодо працевлаштування інвалідів.

руки

руки

Метою документа є забезпечення спільної координації дій, які спрямовані на здійснення державного нагляду та контролю за дотриманням підприємствами, установами, організаціями, іншими юридичними особами незалежно від фори власності, виду діяльності та господарювання законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів.

Обидві сторони узяли на себе відповідні взаємні обов’язки, які реалізовуватимуться у рамках затвердженого спільного річного плану заходів щодо обміну інформацією між Управлінням Держпраці у Чернігівській області та Чернігівським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів по виконанню норм статей 19, 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».

Формат співпраці, визначений та закріплений цією Угодою, на думку обох її сторін, сприятиме підтримці й розширенню робочих стосунків Управління Держпраці у Чернігівській області та Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, забезпечить відкритість, прозорість, ефективність і дієвість спільної діяльності стосовно здійснення державного нагляду та контролю за дотриманням чинного законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини