Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 квітня, 21:24:33

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито

20.03.2012   09:26

За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 24 злочинів, з них: 1 хабарництво, 10 крадіжок індивідуального майна, 1 крадіжка колективного майна, 5 фактів вилучення наркотиків, 1 хуліганство, 1 незаконна операція з металобрухтом, 1 ухилення від сплати аліментів, 2 службових підроблення, 1 грабіж, 1 незаконна порубка лісу.

На автодорогах області сталось 3 ДТП, внаслідок яких 6 осіб травмовано.

За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 241 адмінпротокол, з них: 22 – за дрібне хуліганство, 77 – за порушення правил дорожнього руху.

Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 13 водіїв.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.