З початку заходів обстежено 1278 дворів та вилучено 29 голів свиней
Станом на 16 листопада в м. Бобровиця тривають заходи щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації осередку захворювання африканською чумою свиней.
В ході чого здійснено обхід 695 дворів.
У населення вилучено та умертвлено безкровним способом 6 голів свиней та 4 вилучено на ветеринарно–поліцейських постах загальною вагою 440 кг.
Туші утилізовані шляхом спалювання.
Проводиться механічне очищення, дезінфекція приміщень та дворів де утримувались тварини.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там
Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50
Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.
Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26
З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.