Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 травня, 01:47:06

Бюджет – 2016. Молодіжні ініціативи

13.11.2015   11:10

Молоді активісти, члени молодіжного парламенту міста, голови молодіжних громадських організацій, ініціативних груп, представники студентських рад, учнівського парламенту зібралися, щоб обговорити перспективи фінансування на 2016 рік.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Ніжинської міськради Тетяна Бассак розповіла про реальні можливості співпраці влади і громадських молодіжних формувань, націлених на позитивні зміни у молодіжному середовищі, наголосила на пріоритетних напрямах розвитку молодіжної політики в місті, що відображені у міській Програмі «Молодь Ніжина на період до 2020 року», яка включає традиційні, започатковані молоддю міста  заходи, найкращі молодіжні практики: акції, конкурси, фестивалі,тощо. Всього на реалізацію Програми у 2016 році заплановано 28 тис 500 гривень.

Зустріч проходила жваво, конструктивно, з конкретними  пропозиціями щодо проведення заходів у наступному році. Із зацікавленістю сприймалися проекти молодіжних організацій: Благодійний соціальний проект «Мій Ніжин», який представляла засновниця Ніжинської міської молодіжної громадської організації  «Клуб «АртМодельСтудія» Кириченко Ірина.

Голова НМГО «КЛІО»  Олег Лісовець подав на розгляд для фінансування проект «Найрозумніший учень міста» та проведення  молодіжного покровського інтелектуального ярмарку. Присутні запропонували розробити також програму «Найрозумніший студент міста».  

Член молодіжного парламенту Андрій Степаненко презентував  проект 2015 року «Місто Ніжин»(розробка буклету-карти для туристів) і поділився планами на 2016 рік.

Ліга старшокласників подала на фінансування проект «Молодь діє», що включає різнопланові заходи, спрямовані на формування духовних цінностей громадянина, особистостей – молодих людей, підготовлених до життя, які чітко орієнтуються в сучасних реаліях.

Тетяна Винник, член Спілки письменників України, співорганізатор Ніжинського літературно-мистецького фестивалю «Гоголівка», запропонувала проект нового мистецького фестивалю «Літаври». Актуальність проекту полягає у створенні унікальної молодіжної  творчої території для спілкування та обміну творчістю у різних форматах. Учасники фестивалю (молоді поети та прозаїки, барди, художники, фотографи, музиканти, хендмейдери) об’єднують молодь та підростаюче покоління, які цікавляться сучасним літературним процесом, відроджуючи автентичність  українських традицій через справжнє мистецтво, не заполітизоване і не спрямоване  на шоу-бізнес.

Молодь  піднімала  питання  громадянської й соціальної відповідальності, налагодження системної співпраці з молодіжним парламентом та депутатським корпусом у напряму  підтримки й розвитку місцевих молодіжних ініціатив, участі у загальноміських заходах.  Під час обговорення  учнівським самоврядуванням міста   було запропоновано провести   напередодні Дня самоврядування(7 грудня)  спортивні змагання між командами учнівського, молодіжного парламентів, студентського самоврядування й депутатів Ніжинської міської ради.

Член молодіжного парламенту Євгеній Васильєв запропонував провести

фестиваль « Ніжин має таланти»(на зразок «Ніжинського зорепаду»), щоб  об’єднати  не тільки вокалістів, танцюристів, а  відкрити можливості  виступити  конкурсантам    різних жанрів мистецтва. Розмова перейшла в русло  творчих  напрацювань.  Молодь говорила і про те, що  необхідно закладати у бюджет  виготовлення  соціально-значущої реклами, звичайно, при цьому необхідно залучати донорські організації, розробляти проекти на грантові програми, розуміючи,  що коштів бюджетних не вистачить на усі молодіжні  задуми.

Сподіваємось, що Програма «Молодь Ніжина» зможе допомогти  молодіжним ініціативам перетворитися у конкретні результати.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські щоденно документують воєнні злочини, вчинені російськими окупантами на території Чернігівського району

Поліцейські щоденно документують воєнні злочини, вчинені російськими окупантами на території Чернігівського району 21:44

Слідчі Чернігівського райуправління поліції щодня приймають близько 500-600 заяв громадян про пошкодження чи знищення їхнього майна.

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури спільно з ДБР документують воєнні злочини

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури спільно з ДБР документують воєнні злочини 21:37

Під час розслідування фактів порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 1 ст. 438 КК України), що здійснюється за процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури слідчими ДБР, задокументовано злочини в селі Ягідне Чернігівського району, яке з 03.03.2022 по 30.03.2022 перебувало в окупації ворожих військ. Зайшли окупанти в Ягідне зі сторони села Золотинка.

Шифер на декілька мільйонів гривень лежить, а цвяхів на 10 тисяч гривень ми не можемо придбати, бо не можемо зробити платіж, — Атрошенко про роботу казначейської служби

Шифер на декілька мільйонів гривень лежить, а цвяхів на 10 тисяч гривень ми не можемо придбати, бо не можемо зробити платіж, — Атрошенко про роботу казначейської служби 21:28

Нагальні ремонтні роботи об’єктів критичної інфраструктури, а також підготовка до опалювального сезону у Чернігові гальмуються через роботу казначейської служби, яка не проводить необхідні для цього платежі.

У Чернігівській області трактор підірвався на боєприпасі. Водій отримав травми

У Чернігівській області трактор підірвався на боєприпасі. Водій отримав травми 21:23

19 травня близько 12:00 до оперативно-координаційного центру ДСНС області надійшло повідомлення, що в лісовому масиві у Чернігівському районі, трактор наїхав на вибухонебезпечний предмет, внаслідок чого стався вибух.

У понад 95% населених пунктів Чернігівщини вже відновлене електропостачання

У понад 95% населених пунктів Чернігівщини вже відновлене електропостачання 21:18

За період активних бойовий дій у Чернігівській області було пошкоджено понад 900 об’єктів електропостачання.