Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 17:39:52

Відбувся науково-практичний семінар на тему "Неінвазивний респіраторний менеджмент в пологовому залі"

12.11.2015   15:28Агенцiя

11 листопада в пологовому будинку Чернігівської міської ради відбувся науково-практичний семінар на тему "Неінвазивний респіраторний менеджмент в пологовому залі" та практикум по інвазивному та малоінвазивному введенню сурфактанту, по стабілізації в пологовому залі та первинній реанімації новонароджених для неонатологів, дитячих медичних сестер та акушерок Чернігівського регіону.

Участь у семінарі взяли президент асоціації неонатологів України д.м.н., професор, заступник директора з перинатології ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України» Тетяна Знаменська, керівник  Харківського регіонального перинатального центру, к.м.н., доцент кафедри педіатрії № 1 та неонатології  Харківського Національного  медичного університету Ірина Кондратова, завідувач відділенням інтенсивної терапії новонароджених Житомирського перинатального центру, к.м.н. Сергій Лапоног, заступник начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Пулін, головний лікар пологового будинку Чернігівської міської ради Василь Гусак, головний позаштатний спеціаліст Управління охорони здоров’я облдержадміністрації з неонатології Людмила Дудко.

«Даний науково-практичний семінар спрямований на підвищення кваліфікації лікарів неонатологів, від яких залежить виживання немовлят у перші хвилини та дні життя», – наголосила Тетяна Знаменська.

З доповіддю «Стабілізація й респіраторний менеджмент в пологовому залі: доказові рекомендації» перед присутніми виступила та неонатології     Харківського Національного  Медичного Університету  Ірина Кондратова.

Сергій Лапоног ознайомив присутніх та показав  на практиці  важливі кроки реанімаційної допомоги новонародженим.

Учасники  конференції також  розглянули питання з клінічних протоколів:
- некротичний ентероколіт у немовлят;
- парентеральне харчування;
- догляд за здоровою новонародженою дитиною;
- початкова, реанімаційна, післяреанімаційна допомога новонародженим.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.