Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 18:26:23

У військовому містечку Дружба-2 відбулося урочисте відкриття сучасної потужної котельні, яка працює на альтернативному паливі

12.11.2015   14:17

У військовому містечку «Дружба-2» 6-го арсеналу озброєння Збройних Сил України, який дислокується в Ічнянському районі Чернігівської області, відбулося урочисте відкриття нової сучасної й досить потужної котельні.

На відкритті об’єкту були присутні губернатор Чернігівської області Валерій Куліч, перший заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Міністерства оборони України полковник Андрій Бернас, директор Василь Якубовський та інші представники місцевої влади і військового відомства.
 
Збудувало об’єкт та підвело до нього всі необхідні мережі та дорогу Науково-виробничого об’єднання «Екотех», також на їхньому утриманні знаходиться і обслуговуючий персонал. Військове відомство фірмі оплачуватиме тільки тепло послуги.

Нова котельня, на відміну від старої, яка працювала на мазуті, використовує альтернативне паливо – деревні пілети в гранулах, що значно економічно вигідніше. Також котельня повністю автоматизована, в ній працює 6 котлів, які повністю забезпечують потреби теплопостачання як арсеналу, так і селища Дружба. Екопотужність котельні складає 8 мегаВт. Обслуговують її всього 6 операторів.

Перший заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Міністерства оборони України полковник Андрій Бернас зазначив:
– Завдяки  новій котельні військове відомство кожного опалювального сезону економитиме державні кошти на забезпеченні теплом арсеналу і селища в межах 10 мільйонів гривень. З наших плечей зняли тягар по ремонту, обслуговуванню котельні, підвозу палива, оплаті праці персоналу тощо. Також важливо, що деревні пілети – це екологічно чисте паливо, яке виготовляється в Україні, ми не прив’язані ні до вугілля, ні до газу, що на сьогодні дуже важливо. В перспективі перед нами стоїть завдання створення подібних об’єктів і в інших гарнізонах Збройних Сил України.

У зв’язку з тим, що арсенал є об’єктом підвищеної уваги, стара котельня буде законсервована з певним запасом палива і, за необхідності, протягом доби може бути запущена до експлуатації

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.