Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 16:41:34

На Чернігівщині спостерігається збільшення кількості пожеж у приватному житловому секторі

12.11.2015   12:34

Основною причиною такого становища є власна необережність громадян у поводженні з вогнем, порушення правил влаштування та експлуатації приладів опалення, а також електрогосподарства. Тому, рятувальниками щотижнево здійснюються відпрацювання житлового сектору громадян, під час яких до населення доводяться основні вимоги правил безпечної поведінки.

Так, 11 листопада співробітники обласного Управління ДСНС України спільно з представниками сільської ради та соціальної служби здійснили обхід житлового сектора у селі Данівка Козелецького району, поблизу якого на даний час здійснюється ліквідація масштабної торфяної пожежі.

Слід зазначити, що в цьому році на території Козелецького району виникло 203 пожежі, під час яких загинуло 9 осіб.

Під час відпрацювання особлива увага приділялась профілактичній роботі з непрацюючим населенням, людьми похилого віку, інвалідами, багатодітними та неблагонадійними родинами. Адже, як свідчить статистика, лихо найчастіше приходить у оселі саме цієї категорії громадян. Під час подвірних обходів доводилися правила пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів, недопущення пожеж у лісових масивах, екосистемах. Крім того, рятувальники розповіли батькам про небезпеку дитячого травматизму в результаті залишення їх без відповідного нагляду та контролю.

Під час інструктажів фахівці Держслужби з надзвичайних ситуацій звертали увагу населення на усуненні наявних протипожежних недоліків, а також вручали профілактичні пам’ятки й листівки.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.