Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 січня, 10:54:36

СБУ затримала місцевого мешканця, який намагався збути боєприпаси

12.11.2015   11:38Агенцiя

На Чернігівщині Служба безпекиУкраїни спільно з поліцією затрималамісцевого мешканця, який намагався продати боєприпаси.

Правоохоронці затримали зловмисника поблизу одного з супермаркетів обласногоцентру.
   
Під час обшуку у нього вилучено бойову гранату РГН, гранату ВОГ-25 до підствольного гранатомета, набої калібру 7,62 і 5,45 мм та запали до гранат.
   
У помешканні затриманого, на горищібудинку, оперативники СБУ виявили схованкуз гранатами РГД-5 та РГН, запалами до них, набоями до автомата Калашникова тапістолета Макарова тощо.
   
За матеріалами Управління СБ Українив Чернігівській області відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексуУкраїни.
Тривають оперативно-слідчі дії длявстановлення походження боєприпасів.

Останні новини Чернігівщини

“День Тетяни у колі друзів” 08:47

11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.

В Україні діє оновлений Календар профілактичних щеплень: що змінилось 08:41

За даними ВООЗ, вакцинація щорічно запобігає 3,5–5 мільйонам смертей у світі. Це безпечний спосіб захистити себе від інфекційних захворювань, які без вакцинації становлять серйозну загрозу тяжких ускладнень чи смерті.

5 січня: цей день в Україні і світі

5 січня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1419 Російська агресія - Day 1419 Russian aggression

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини