Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 18:34:50

Реальні справи: з турботою про людей!

12.11.2015   10:11Агенцiя

У виконавчій дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності підведені підсумки роботи за 9 місяців поточного року.

Станом на 1 жовтня поточного року в відділенні на обліку перебувало 28 558 страхувальників, що на 1 299 більше в порівнянні з початком року, у тому числі 709 осіб, уклали договори про добровільну участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

На матеріальне забезпечення і надання соціальних послуг застрахованим особам Чернігівщини на 2015 рік передбачено майже 135 млн. грн.Близько 70 відсотків цих витрат припадає на допомогу по тимчасовій непрацездатності.

Підприємствами, установами і організаціями до міжрайонних та Чернігівської міської дирекцій надано 18 711 заяв – розрахунків на фінансування матеріального забезпечення працюючих на загальну суму 84,8 млн. грн., у тому числі: по тимчасовій непрацездатності на 59 млн. грн., по вагітності та пологах на 25,3 млн. грн. та на поховання 0,5 млн. грн. (розмір цієї допомогискладає 2200 грн.). Всі вони профінансовані.

Одинадцяти особам, які переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, робочими органами відділення було надано матеріальне забезпечення на загальну суму 97,5 тис. грн., з яких допомога по тимчасовій непрацездатності склала 8,7 тис. грн. і по вагітності та пологах – 88,8 тис. грн.

Отже, відділенням своєчасно та в повному обсязі виконується основне завдання Фонду –надання матеріального забезпечення.
На фінансування оздоровчих заходів (забезпечення застрахованих осіб путівками на реабілітаційне (відновлювальне лікування)за 9 місяців використано кошти в сумі 3,0 млн. грн. Реабілітацію пройшли 312 працюючих осіб та 19 дітей, батьки яких є застрахованими особами.Ще 0,7 млн. грн. буде використано в IV кварталі для доліковування 81 особи (із них 5 дітей).  Загалом же, на ріквиділено412 реабілітаційних путівок на суму 3,7 млн. грн., які видаються застрахованим особам безкоштовно.За заявками лікувально – профілактичних закладівобласті Фондом придбано путівки в двадцять два санаторії із висококваліфікованим медичним персоналом і потужною лікувальною базою курортів Трускавець, Хмільник, Одеса, Бердянськ, Миргород та інших.

До завершення заходів, пов'язаних з утворенням Фонду соціального страхування України та його робочих органів, виконавча дирекція обласного відділення Фонду та 9 міжрайонних і Чернігівська міська дирекції, а це 118 висококваліфікованих спеціалістів, продовжуютьпрацювати над актуальними питаннями у сфері соціального страхування для забезпечення підтримки в складні життєві часи найбільш активної тапрацездатної частини населення Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.