Прокуратура області направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо посягання на територіальну цілісність і недоторканість України
Прокуратурою області до Деснянського районного суду м. Чернігова направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 110 КК України (розповсюдження матеріалів із закликами на зміну меж території або державного кордону України, вчинених повторно).
Досудовим розслідуванням встановлено, що житель міста Чернігова неодноразово у червні 2015 року в загальнодоступній та соціально-орієнтованій Інтернет-мережі «ВКонтакте» умисно, з корисливих мотивів, розповсюджував матеріали із закликами до вчинення дій з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.
За такі дії обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression