Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 01:01:13

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

05.11.2015   09:40Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 04 листопада до 8:00 05 листопада 2015 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 випадок виявлення застарілих боєприпасів. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи.


Пожежі – 6, з них 4 пожежі в житловому секторі, 1 пожежа на об’єкті та  1 випадок загоряння сухої трави на площі 2,5 га. Внаслідок цих пожеж 2 особи загинуло.


Виявлення застарілих боєприпасів – 1:

Поблизу с. Зінченкове Ічнянського району о 15 год. 4 листопада на відкритій території було виявлено 4 артилерійських снаряда калібру 152 мм часів Другої Світової війни. Місце знахідки охороняється. Подана заявка на знешкодження до управління ДСНС України у Чернігівській області.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 13 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Щорс – 10 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 4 листопада до 20 години 5 листопада очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів, вночі та в першу половину дня туман. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура по області вночі 0-5º тепла, вдень 4-9º тепла.
По Чернігову температура вночі 2-4º тепла, вдень 6-8º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08

Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.

Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07

Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини