Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 17:02:52

Інформація щодо прийому громадян керівництвом прокуратури області в листопаді 2015 року

02.11.2015   17:00Агенцiя

Конституцією України закріплено право громадян на індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисте звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування, посадових і службових осіб вказаних органів.

З цією метою керівництвом прокуратури області також здійснюється особистий прийом громадян за місцем їх проживання.

Згідно з графіком 11 листопада заступником прокурора області Сергієм Івашком буде проведено особистий прийом громадян у смт Куликівка.

Заступник прокурора області Денис Сірик 13 листопада здійснить  прийом жителів смт Талалаївка.

Громадян у Сосниці 17 листопада прийматиме перший заступник прокурора області Юрій Балєв.

Прокурором області Віктором Носенком 26 листопада буде проведено особистий прийом громадян у м. Прилуки.

Час прийому та інші питання щодо роботи виїзних приймалень можна з’ясувати як у прокуратурах цих районів, так і у відділі організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації прокуратури області за тел.: (0462) 67-44-46.


Довідково:

Прокуратура Куликівського району:  смт Куликівка, вул. Щорса, 130, тел.факс: (0243) 2-13-00.

Прокуратура Талалаївського району: смт Талалаївка, вул. Чапаєва, 10, тел.факс: (0234) 2-15-44.

Прокуратура Сосницького району:  смт Сосниця, вул. Грушевського, 32-б, тел.факс: (0255) 2-13-43.

Прилуцька міжрайонна прокуратура:  м. Прилуки, вул. 1 Травня, 50-а, тел.факс: (0237 )3-40-15.

До графіка виїздів можуть вноситися зміни у зв’язку зі службовою необхідністю.

Останні новини Чернігівщини

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

Підготовка до нового навчального року: нарада з керівниками закладів освіти Чернігівщини 14:39

На Чернігівщині активно триває робота з керівниками установ освітньої сфери. Поступово реалізується підготовка закладів до нового навчального року та опалювального сезону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини