Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 02:36:54

Правоохоронці стали на перешкоді розкрадачам нафти

31.10.2015   09:43

Міліція Чернігівщини на території регіону, в тому числі в Прилуках і Прилуцькому районі, проводить масштабну боротьбу з організованими злочинними угрупованнями в різних сферах. Для Прилуччини найбільш актуальними на сьогодні є проблеми у паливно-енергетичній сфері.

На цьому напрямку протягом останнього місяця викрито ряд резонансних злочинів, про що міліція широко інформувала громадськість після кожного подібного факту.

Загалом правоохоронці викрили у регіоні декілька організованих злочинних груп, які розгорнули бурхливу діяльність з розкрадання паливних ресурсів. Міліція, крім того, має ще оперативну інформацію і проводить необхідні оперативно-слідчі дії. Варто підкреслити, що подібних викриттів тут не було впродовж попереднього десятиліття.

У разі необхідності проведення слідчих дій за тим чи іншим фактом, всі обшуки та затримання узгоджувалися з прокуратурою і були санкціоновані рішеннями судів. Всі дії проводилися в межах, окреслених чинним законодавством.

В рамках цієї діяльності працівники міліції довели причетність до організації злочинної діяльності та затримали громадянина Т., який відігравав роль лідера одного з розгалужених злочинних угруповань, орієнтованих на розкрадання нафтопродуктів та інших злочинів.

Наразі задокументовано 2 факти розкрадань нафти, затримані мікроавтобус та 2 КАМАЗи із нафтою, закамуфльовані під зерновози. Працівниками Прилуцького міського відділу вилучено у членів злочинної групи 3 гранати та наркотичні засоби. Це додатково свідчить, що у своїй злочинній діяльності ці громадяни не гребували нічим, що дозволяє отримувати неконтрольовані прибутки або може бути застосоване як знаряддя захисту свого злочинного бізнесу.

З об'єктивних причин останнім часом зросла кількість злочинів, пов'язаних із незаконним обігом, а подекуди й застосуванням вогнепальної зброї. На даний час на Прилуччині виявлено 15 фактів незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами (ст. 263 Кримінального кодексу України), з яких по 13 - оголошено про підозру. Торік переважало виявлення фактів незаконного зберігання набоїв та саморобних пристроїв для стрільби, тоді як у поточному році працівники Прилуцького МВ УМВС виявляють та вилучають пістолети-кулемети, гранати, бойові пістолети. Тобто відбувся перехід від кількісних до якісних показників в роботі міліції на цьому напрямку.

В загальному підсумку, значно збільшилася кількість розкритих злочинів у всіх сферах діяльності міліції. Зрозуміло, що в такій ситуації криміналітет не хоче втрачати свої прибутки і для дискредитації міліції використовує будь-які методи.

Це ми бачимо  з негативної реакції деяких «зацікавлених» засобів масової інформації. Насправді вона є надійним підтвердженням правильності курсу, якого дотримується міліція Чернігівщини в цілому і Прилуччини - зокрема. Цей курс залишатиметься незмінним і надалі, міліція продовжить активну боротьбу зі злочинними проявами в усіх сферах.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб 20:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 26 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 422 373 людини.

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників?

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників? 20:27

На сьогодні тільки одна чернігівська школа - №4 - вже має 100% вакцинованих працівників. І ще 11 шкіл міста досягли показника вакцинації співробітників понад 90%. Це школи 5, 7, 9, 13, 14,17, 18, 20, 30, 35, 36. Загальний же середній показник вакцинації освітян Чернігова – 87% по школах і 88% по садочках.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19 20:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 жовтня в області зафіксовано 325 нових випадкiв COVID-19.

 Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція»

Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція» 20:16

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров сьогодні відвідав з робочим візитом Чернігівську область, щоб проінспектувати підключення сіл до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція».

Державні гроші мають витрачатися раціонально: В’ячеслав Чаус на об’єктах «Великого будівництва» Ніжинщини 20:05

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус продовжує оглядати хід реалізації президентської програми «Велике будівництво». Відвідує як уже завершені об’єкти, так і ті, що мають статус кандидатів на фінансування. Сьогодні з таким візитом побував у Ніжинському районі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини