Зустріч із працівниками соціальної сфери
З нагоди Дня працівника соціальної сфери голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч провів зустріч із соцпрацівниками області.
У ході заходу були відзначені найкращі працівники галузі, лунали офіційні вітання та промова голови облдержадміністрації, в якій він запевнив, що питання гідного забезпечення соцпрацівників уже розв’язується як у Києві, так і на рівні області, і результати не змусять довго на себе чекати.
«Нарешті уряд сприйняв той факт, що працівники соціальної сфери несуть колосальні навантаження в процесі роботи і є вкрай важливою частиною зв’язку громадян із державою. Соцпрацівники є опорою для мільйонів українців. Адже лише на Чернігівщині самих пенсіонерів понад 400 тисяч, а крім них підтримки потребують іще тисячі громадян. Я щиросердно вдячний вам за щоденну віддану працю, окремо – за більш як 150 тисяч оформлених вами субсидій. Це те, що дійсно потрібно людям. Тому запевняю вас, що і уряд, і виконавча влада на місцях мають за пріоритет підтримку соцпрацівників, поліпшення забезпечення та умов праці. Сподіваємося, що втілити це вдасться вже у наступному бюджетному році», – сказав, звертаючись до працівників соціальної сфери, голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч.
Із нагоди професійного свята Наталія Миколаївна Омельченко – соціальний робітник територіального центру соціального обслуговування Коропської РДА – була відзначена подякою Прем’єр-міністра України. Також із нагоди професійного свята почесною грамотою Чернігівської облдержадміністрації відзначені Юрій Курач – начальник відділу програмного та комп’ютерного забезпечення управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради та Микола Васильович Шапка – директор Козелецького геріатричного пансіонату.
Подяки голови обласної державної адміністрації Валерія Куліча отримали:
Баргаміна Людмила Михайлівна – заступник головного бухгалтера Чернігівського геріатричного пансіонату;
Близнюк Лариса Михайлівна – головний спеціаліст з питань режимно-секретної роботи головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області;
Дуброва Яна Миколаївна – головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії №2 управління Пенсійного фонду України в м. Чернігові;
Козачок Олександр Миколайович – перший заступник начальника управління соціального захисту населення Коропської РДА;
Кугут Олена Андріївна – директор Варвинського районного центру зайнятості;
Лугова Олександра Іванівна – соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома №1 по селу Анисів територіального центру соціального обслуговування Чернігівської РДА;
Тимофєєва Ірина Михайлівна – начальник відділу інформаційно-аналітичних систем та електронних ресурсів головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області;
Щербина Наталія Василівна – начальник відділу бухгалтерського обліку – головний бухгалтер виконавчої дирекції Чернігівського обласного Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression