Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 вересня, 03:16:17

На Чернігівщині легалізовано 2597 працівників за сприяння податківців

29.10.2015   09:37Агенцiя

Протягом січня – вересня 2015 року фахівцями підрозділів доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Чернігівській області перевірено 105 суб’єктів господарювання щодо своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам.

Як повідомив начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб  Андрій Шалигін, за результатами проведених перевірок донараховано 13,3 млн. грн., з них 11,6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 1,7 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. З донарахованих сум до бюджету  надійшло 1,2 млн. грн., в тому числі ПДФО - 900 тис.грн., ЄСВ - 300 тис. грн.
 
Під час  проведення 26 документальних перевірок суб’єктів господарювання виявлені факти, коли податок на доходи фізичних осіб до бюджету не перераховувався  або  перераховувався  несвоєчасно.

Порушникам податкового законодавства  додатково нараховано  сплатити до бюджету 10,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 200 тис.грн.  єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Фахівцями фіскальної служби області на постійній основі здійснюються заходи направлені на запобігання та упередження використання неоформленої найманої праці у суб’єктів господарювання, які мають ризики використання неоформленої найманої праці і потребують додаткових трудових ресурсів.

З цією метою постійно здійснюється перевірочний аналіз податкової звітності, порівнюються обсяги виручки, види діяльності платників податків, опрацьовується інформація, яка надходить від інших органів влади.

Саме завдяки таким заходам, працівники податкової служби протягом січня – вересня 2015року посприяли щоб роботодавці офіційно оформили трудові відносини з 2597 найманими працівниками, до державної реєстрації залучено 886 осіб. Отже, працівники одержали офіційну роботу і соціальні гарантії, а до бюджету  додатково спрямовано  1493,9 тис. грн. податків.

Останні новини Чернігівщини

12 романтичних фільмів, які варто переглянути цієї осені 17:08

Дивитися романтичні фільми — це як доторкнутися до світлих почуттів через екран.

Смачні рецепти вихідного дня: хачапурі по-мегрельськи 16:59

Перлина грузинської кухні — хачапурі по-мегрельськи. Ситний корж з апетитною рум’яною скоринкою та сиром всередині стане повноцінним сніданком або вечерею.

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 16:46

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 27 вересня по 3 вересня 2021 року

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї 16:37

26 вересня в Україні святкують День машинобудівника, європейський День мов, міжнародний день глухих і день боротьби за повну ліквідацію ядерної зброї.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини