Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 липня, 03:52:37

Заздалегідь подбайте про отримання електронного ключа

28.10.2015   12:17Агенцiя

Кількість платників податків, що надсилають податкову звітність та звітність з єдиного внеску до органів ДФС із застосуванням всесвітньої комп’ютерної мережі Інтернет постійно зростає.

Пов’язує це начальник відділу реєстрації користувачів  при ГУ ДФС у Чернігівській області Олександр Кулик, у першу чергу, із збільшенням електронних сервісів і можливістю використання електронного цифрового підпису не тільки для подання податкової звітності та оформлення митних декларацій. Наразі за наявності електронного цифрового підпису в режимі он-лайн можна звітувати ще й до Пенсійного фонду та органів державної статистики, мати доступи до реєстрів Міністерства юстиції України, участі в державних закупівлях тощо.
   
Відтак, керівник структурного підрозділу ГУ ДФС Чернігівщини ще раз наголошує на тому, що послуги електронного цифрового підпису - зручний та сучасний спосіб не тільки для спрощення документообігу у суб’єктів підприємницької діяльності, але й можливість шифрування особистих документів будь-якому користувачу для передачі їх електронною поштою.
   
До речі, відділом реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Чернігівській області в поточному році  видано понад 23 тисячі посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису.
    
Бланки документів, зразки їх заповнення, перелік необхідних для реєстрації документів для подальшого оформлення безкоштовного ключа кожен платник податків може отримати на офіційному інформаційному веб – порталі АЦСК ІДД  за посиланням http://www.acskidd.gov.ua.     
        
Поряд з цим, Олександр Кулик повідомив, що у зв’язку з виявленням фактів отримання послуг ЕЦП з використанням підроблених реєстраційних документів та з метою упередження таких випадків в майбутньому, АЦСК ІДД ДФС з 15.10.2015 року обмежує територію реєстрації заявників -  юридичних осіб.
       
Так, платники податків - юридичні особи зможуть отримувати послуги ЕЦП в будь-яких пунктах реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС, розміщених в області, у якій зареєстрований платник податків.
Зазначені обмеження стосуються виключно юридичних осіб. Контактну інформацію щодо розміщення пунктів реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС можна переглянути за посиланням http://acskidd.gov.ua/contacts.
    
Звертаємо увагу платників податків, що термін дії посилених сертифікатів електронних ключів цифрового відпису становить 2 роки. Тому тим, хто отримав електронні ключі починаючи з листопада 2013 року - пропонуємо заздалегідь потурбуватися про оформлення нових сертифікатів ключів для своєчасного звітування.
   
Вкотре нагадуємо, що для отримання  безкоштовного ключа електронного цифрового підпису потрібно звернутися до  відділу реєстрації користувачів при ГУ ДФС у  Чернігівській області: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, 1-й поверх, кім.14. Телефон для довідок (0462)77-49-27.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Корюківського району за півроку відкрила 8 проваджень та склала майже 300 адмінпротоколів

Поліція Корюківського району за півроку відкрила 8 проваджень та склала майже 300 адмінпротоколів 18:14

Від початку року співробітники Корюківського районного відділу поліції відпрацювали 343 повідомлення про вчинення домашнього насильства. Складено 295 адміністративних протоколів та винесено 48 термінових заборонних приписів стосовно кривдників.

Поліція Чернігівщини збільшила кількість патрульних екіпажів на найбільш аварійних ділянках доріг

Поліція Чернігівщини збільшила кількість патрульних екіпажів на найбільш аварійних ділянках доріг 18:10

Насамперед, збільшиться кількість екіпажів Управління патрульної поліції та груп реагування патрульної поліції ГУНП в Чернігівській області на трасах міжнародного значення М01 "Київ — Чернігів — Нові Яриловичі" та М02 "Кіпті — Глухів — Бачівськ".

Навчання для редакторів та журналістів локальних медіа

Навчання для редакторів та журналістів локальних медіа 18:06

У рамках проєкту «Підтримка локальних медіа у Чернігівській області» громадська організація «Асоціація регіональних ЗМІ» запрошує редакторів та журналістів місцевих ЗМІ регіону (друковані, он-лайн, радіо та ТБ-канали) пройти навчання із підвищення професійної майстерності.

До Дня працівників торгівлі

До Дня працівників торгівлі 17:59

Традиційно в останню неділю липня відзначатимуть своє професійне свято працівники торгівлі, де працює майже кожен четвертий зайнятий в економіці Чернігівської області у віці від 15 до 70 років, або 95 тис. осіб.

СБУ повідомила про підозру першому із топчиновників Держгеокадастру, який причетний до масштабного розкрадання земель

СБУ повідомила про підозру першому із топчиновників Держгеокадастру, який причетний до масштабного розкрадання земель 17:46

Кіберфахівці СБУ продовжують системно боротися із розкраданням сільськогосподарських земель в Україні. Після виявлення схеми навесні цього року, перший топпосадовець Держгеокадастру уже отримав повідомлення про підозру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини