Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 жовтня, 02:19:07

Прокуратура черговий раз попередила незаконне надання земель державної власності площею понад 330 га

23.10.2015   09:28

За позовом прокуратури Чернігівської області окружний адміністративний суд своїм рішенням визнав протиправними та скасував розпорядження Коропської районної державної адміністрації, якими з порушенням земельного законодавства фізичній особі на території Свердловської та Мезинської сільських рад району передано в оренду земельні ділянки для ведення фермерського господарства орієнтовною площею понад 330 га.

Районною державною адміністрацією розпорядження прийнято з порушенням вимог Закону України «Про фермерське господарство», оскільки землю надано не єдиним масивом, а виділено окремими площами.

Орендарем не обґрунтовано потреби в отриманні саме таких значних площ землі. Не зазначено перспективи та можливість сільськогсподарської діяльності. Намірів займатися фермерським господарством громадянин не мав, договори оренди не укладено.

Обробіток землі не здійснювався, а бюджет втрачав значні надходження у вигляді орендної плати.

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини