Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 14:00:56

Відбулася ХХVІІІ звітно-виборча конференція обласної організації Профспілки держустанов

22.10.2015   18:17Агенцiя

21 жовтня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у роботі двадцять восьмої звітно-виборчої конференції Чернігівської обласної організації Профспілки працівників державних установ, яка відбулася в учбово-методичному центрі ради Федерації профспілкових організацій області.

Участь у заході також взяли заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Биконя, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради, голова профкому обласної ради Сергій Фесенко, інші делегати профспілкових організацій з міст і районів області.

У порядок денний звітно-виборчої конференції було внесено питання про звіти обласного комітету, ревізійної та мандатної комісій профспілки про роботу за період з жовтня 2010 по жовтень 2015 року, обрання їх голів та затвердження положень.

Голова обласного комітету Профспілки працівників держустанов України Микола Петренко у своєму виступі зазначив, що у звітному періоді діяльність обкому, профспілкових організацій була спрямована на захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування. За словами профспілкового керівника, основою захисту соціально-трудових прав були колективні договори, які діють у 297 первинних профорганізаціях, а це понад 10 тис. працівників галузі. Разом з тим, за звітний період було виплачено більше 2,8 млн. грн. матеріальних грошових допомог.
 

Останні новини Чернігівщини

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах”

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах” 12:24

Один з найіменитіших сучасних піаністів України, лауреат десятків міжнародних конкурсів і всеукраїнських фестивалів Антоній Баришевський представив свою сольну програму чернігівським глядачам 17 червня в рамках ХХ Міжнародного фестивалю класичної музики “Сіверські музичні вечори”.

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії 12:16

17 червня у малій залі міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Ніжин:

Ніжин: "Безпечне місто" - потужна програма для розкриття та недопущення злочинів 12:00

17 червня міський голова Олександр Кодола та радник міського голови Сергій Охонько відвідали пункт відеоспостереження, куди надходить інформація з камер відеонагляду.

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста 11:40

Представників громадських організацій, ініціативних груп та активних громадян з громад-партнерів програми DOBRE запрошуємо до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста, яку організовує ГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” спільно з громадським об'єднанням “Спілка ініціатив Чернігівщини”.

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих 11:37

У Чернігові створений пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих. Він працюватиме по вихідних і вперше відкриеться вже 19 червня.